Frostgrave: Reinerowe Feldstadt czyli zmagania z terenami do Frostgrave część 2Witajcie Ponownie!


Poniżej kilka zdjęć z ukończonych terenów do Frost'a. Wyrobiłem się z terminem na rozpoczęcie kampanii i w ubiegły piątek w naszym małym klubiku rozegraliśmy pierwszą potyczkę.
Było dosyć nietypowo gdyż graliśmy we trzech. Scenariusz numer 4. z listy scenariuszy, które przygotowałem pod kampanię i opublikowałem na blogu.
Cóż mogę wam powiedzieć było krwawo, były epickie akcje jak i też sytuacje mrożące krew w żyłach:)))
W telegraficznym skrócie dodam iż nielicznym udało się wyjść z życiem z tego scenariusza. Cała trójka magów legła na polu walki wraz z towarzyszącymi im zbrojnymi.:]
Jedynie Damianowi udało się opuścić w porę teren zmagań uczniem a jego zaś łucznik przejął wóz z zapasami po heroicznej walce z najemnikiem Grzegorza, który prowadząc wóz łacno się z nim ostrzeliwał:].
Dodam od siebie iż trochę nierozsądnym było nie wybranie żadnego ofensywnego czaru dla mojego Wiedźmiarza;).

Poniżej kilka zdjęć z rosnącej bazy terenowej.

Komentarze

 1. Fajnie wyszły te tereny, ale czy nie lepiej było zrobić je bez śniegu? Były by bardziej uniwersalne imho :)

  pozdr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak naprawdę odkąd pojawił się Frostgrave chciałem oddać w pełni klimat systemu. poprzez dedykowane makiety. Tak mniej więcej wyobrażam sobie zaginione miasto Magów, pełne posągów, monumentalnych budowli nadszarpniętych zębem czasu oraz wszechobecny mróz i śnieg:]. Nie gram w nic w klimatach fantasy oprócz Frosta więc z tym chyba nie będę miał problemu;)Do końca jeszcze sporo brakuje bo baza terenowa powinna być 10 x większa aby czerpać przyjemność z kampanii.

   Usuń
  2. To teraz życzę tylko dobrej maty do gry i kolejnych śnieżnych makiet😀👍

   Usuń

Publikowanie komentarza

Popularne