Reinerowe Panzerwaffe cz.2

Na fali ciągłej lektury podręcznika do BK, postanowiłem podłubać w końcu przy Grenadierach Pancernych.  Efektem dzisiejszej niedzieli poczynione ostały 3 drużyny z MG oraz 2 drużyny lekkich moździerzy. Wybrane zdjęcia poniżej.

Figurki mieszane Italeri i Revell.


Drużyna Dowodzenia. (Junior Officer)


Drużyna z MG - 42Dwie drużyny z  lekkimi moździerzami 50 mm


Komentarze

 1. Podobają mi się! Ale przydałyby się fotki za dnia też aby lepiej detal obejrzeć. Przy czym na trzeciej widzę, że chyba cienka warstwa farby na hełm poszła, trzeba będzie poprawkę drugą warstwą.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie wyglądają modele, dobre malowanie ale zauważyłem, że nie opiłowujesz (łączeń) co jednak trochę szpeci. Warto jest poświęcić na to trochę czasu = lepszy efekt końcowy.

  Pozdrawiam
  Hammster

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciezko bedzie teraz o lepsze zdjecia ale postaram sie cos wykombinowac:-). W planach mini light box:-). Z nadlewkami ciezko mi szlo i balem sie ze spiluje nie tylko nadlewke i przyznaje sie ze olalem sprawe:-):-):-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma się co bać. Proponuje kupić skalpel modelarski z różnymi nożami, ja taki kupiłem i jestem zadowolony. Ścinanie to teraz przyjemność a nie udręka. Ba, nawet jak coś uszkodzić, to następnym razem postarasz się.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne