Scourge - DROPZONE COMMANDER
Czołem!


Tak. Stało się..szukając kolejnych alternatyw i przy lekkiej perswazji z mojej strony zdołałem namówić klubowiczów na zakup DROPZONE COMMANDERA.
Za nami już kilka rozgrywek i wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Z niecierpliwością czekam na nową edycję ,która tchnie więcej ożywienia w skostniałą polską scenę tej gry. Nie rozumiem dlaczego tak dobry i prosty system w naszym kraju przeszedł tak po prawdzie bez echa...

Tymczasem poniżej prezentuję swoją Plagę:)


OPPRESOR
REAVERSINTRUDERS B i PROWLERS
MARAUDER DROPSHIPS
INVADER TRANSPORTS


HUNTER AND REAPER GRAV - TANKS

DESTROYERS AND WARRIORS

Jak na skalę 10 mm malowało się modele fantastycznie. Powoli zabieram się za kolejne zakupy do tego zacnego systemu!:))

Komentarze

 1. No w końcu ktoś na blogach oprócz mnie kto gra w DZC! Ja też czekam na 2ed. podobno nasz lokalny Hawk Talon ma ją dostać do beta testów ;) Modele zacne, aż bym pograł znowu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie widzieć że nie tylko my gramy w DZC.:)))) Kumple mają Leristance i UCM. Czekają na mnie z powodu braku kart...czekam już 2 mc aż sprowadzą łaskawie do MGŁY.;/

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeden z systemów, który mógłby z powodzeniem zastąpić starego dobrego Epica. Dlaczego się nie przyjął? Polskie środowisko figurkowców jest małe i ma ograniczony potencjał wchłaniania nowości. A poza tym - dość konserwatywne, jeśli chodzi o próbowanie gier nie wspieranych intensywną kampanią reklamową.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje zainteresowanie zdobył na początku skala. Później modelami a na końcu treścią jak i ilustracjami podręczników. Przypomniały mi się czasy w których GW w swoich codexach serwowalo wspaniałe klimatyczne i wysmakowane arty a nie zdjecia modeli...Zawsze chciałem zagrać w bitewniaka, który nie będzie symulowal potyczki a prawdziwe masowe starcie:).

  OdpowiedzUsuń
 5. Naprawdę fajnie to wygląda. Czuć klimat "Aliena". Napisz coś o grze więcej.

  OdpowiedzUsuń
 6. mYszkooF. Niebawem pojawi się obszerny wpis odnośnie Dropzone Commandera razem z raportem z potyczki:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne