Frostgrave: Base Cards and Captains Tricks of The TradeDzisiaj publikuję ostatni post z tworzonego karcianego dodatku do Frostgrave.
Poniżej karty Siedzib naszych drużyn oraz specjalne zdolności dla Kapitana opisane w dodatku SellSword. Dodatkowo karty symbolizujące rozwój naszego Maga wraz z karta odniesionych obrażeń.
Pozostało mi jedyne sprawdzić karty pod względem błędów oraz może drobnych poprawek graficznych. Cieszę się że w końcu udało się zakończyć cały projekt i z czystym sumieniem mogę powrócić do rozpoczętej makiety do Frosta oraz dalszego sklejania oraz malowania modeli.:]

STATS AND INJURY

BASE AND UPGRADES
TRICKS OF THE TRADEKomentarze

 1. Z wszystkich kart które dotychczas zaprezentowałeś - "base and upgrades" najbardziej przypadły mi do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciesze sie. Celowo wybrałem neutralne arty do kart,które modyfikuje cechy jak i dodają zdolności do postaci kapitana. Cały projekt jak na razie liczy okolo 50 stron co daje 450 z duplikatami oczywiście. Sam na razie grałem juz z kartami czarów jak i warband. Musze przekonać żonę do wycinania reszty. Jak wspomniałem wcześniej wszystko niebawem udostepnie w jednej paczce.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam. Ttrochę krytyki i marudzenia: czemu dwie pierwsze karty Statsów maja inny layout od reszty? Na kartach Base&Upgrades IMHO mało czytelny jest tekst w ramce z opisem działania. I czemu tekst w kartach Trick of the Trade nie jest wypośrodkowany? Rzuca się to bardzo w oczy. Nie żebym narzekał bo odwaliłeś kawał dobrej roboty i ilość kart po prostu przeraża. Na pewno skorzystam i część wydrukuję:)

  Pozdr

  OdpowiedzUsuń
 4. Poprawiłem karty Base and Upgrades oraz Tricks of The Trade:)Dzięki za info z uwagami:] Co do layoutu kart statsów takie było zamierzenie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne