sobota, 19 maja 2012

Szturmowi Terminatorzy cz.2

Kilka dni temu udało mi się ukończyć kolejną piątkę Terminatorów. Generalnie rzecz biorąc pełny oddział możecie obejrzeć na poniższych zdjęciach.


"Boxowi" Terminatorzy prezentują się zdecydowanie lepiej od klonów z AOBR. Fotka Grupowa;)Majowe Ładowanie Akumulatorów;)

Żeby tradycji stało się zadość co jakiś czas urozmaicam bloga treściami niezwiązanymi z 40k;). W poniższym linku znajdziecie kilka zdjęć z jednodniowej wyprawy na Barania Górę ,którą odbyłem w majówkę. Pogoda w czasie marszu dopisywała aż za bardzo a skutki niechcianej opalenizny odczułem już w nocy.


środa, 16 maja 2012

BA Tribute

Od dłuższego czasu chodziło mi po głowie stworzenie własnego "Trybutu" dla mojej armii. Przeglądając projekty krążące na youtube postanowiłem na szybko coś poczynić. Efekt mojego fanatycznego oddania dla najlepszego zakonu :P w uniwersum 40k możecie obejrzeć poniżej.Slideshow zrobione Videospinem w dosłownie kilkanaście minut:).
Zastanawiam się również czy właśnie w taki sposób nie tworzyć kolejnych raportów bitewnych. Jak myślicie czy taka forma ma sens?.

czwartek, 10 maja 2012

Szturmowi Terminatorzy

Po dłuższej przerwie powracam z nowymi zdjęciami. Tym razem na warsztacie Terminatorzy Blood Angels. Od dłuższego czasu owa wesoła piątka czekała cierpliwie na półce i w końcu się doczekała. Pogoda i obowiązki w żaden sposób nie zachęcają do malowania ale w końcu się udało.
Poniżej Sanguinary Priest wraz z obstawą 4 terminatorów wyposażonych w młoty i szpony. Z efektu mojej pracy jestem raczej średnio zadowolony, ale cóż oceńcie sami.